Ochrana osobních údajů

Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Při zpracování dat se společnost BP Lumen s. r. o., provozovatel internetového obchodu bike4u.cz zavazuje řídit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Společnost BP Lumen s. r. o., provozovatel internetového obchodu bike4u.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů. Tyto informace nejsou v žádném případě poskytovány třetím stranám.

Jaké údaje shromažďujeme?

K úspěšnému dokončení nákupu potřebujeme znát Vaše jméno (popř. jméno firmy, kontaktní osobu, IČ), adresu (fakturační, popř. dodací), telefon a e-mail.

Jak upravit nebo smazat Váš účet?

Po přihlášení do eshopu bike4u.cz můžete Vaše kontaktní údaje upravovat nebo smazat účet v sekci Můj účet -> Osobní údaje. Případně nás kontaktujte na emailu info@bike4u.cz a smazání za Vás vyřešíme my.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace