Způsob platby

Našim zákazníkům nabízíme více variant, jak mohou uhradit svůj nákup na našem Eshopu.

Platba v hotovosti při osobním odběru.

Vaše zakoupené zboží můžete zaplatit hotově na naší pobočce.

Dobírka

Zboží zaplatíte při převzetí zboží přímo přepravci.

Předplatba

Po vyskladnění objednávky Vám na e-mail zašleme faktura obsahující informace potřebné pro provedení platby. Peníze můžete buď převést z jiného bankovního účtu, zaslat poštovní poukázkou typu A nebo vložit na náš účet v hotovosti. Zboží Vám bude zasláno ihned po obdržení platby. V tomto případě ušetříte za dobírečné, ale termín odeslání bude delší.

Kartou online Visa Master

Pokud vlastníte platební kartu Visa, Maestro nebo MasredCard, která umožňuje platbu na internetu, je tato varianta zřejmě tou nejrychlejší a nejpohodlnější způsobem platby. Tato platba je prováděny pomocí platební brány České spořitelny a veškerá komunikace s touto platební bránou probíhá se zabezpečením SSL. Transakce je potvrzována Vaší bankou. Proto v případě zamítnutí transakce se prosím obracejte přímo na Vaší banku.

MojePlatba poskytovaná Komerční bankou MojePlatba

Tento způsob úhrady je pouze pro klienty Komerční banky. Po odeslání Vaší objednávky budete automaticky přesměrováni na stránky Vaší banky, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Tato platba je běžně připsána na náš účet během několika minut.

ePlatba pro eKonto poskytovaná Raiffeisenbank ePlatba

Tento způsob úhrady je pouze pro klienty Raiffeisenbank. Po odeslání Vaší objednávky budete automaticky přesměrováni na stránky Vaší banky, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Tato platba je běžně připsána na náš účet během několika minut.

mPeníze poskytovaná mBankou (BRE BANK SA) mPeníze

Tento způsob úhrady je pouze pro klienty mBank (BRE BANK SA). Po odeslání Vaší objednávky budete automaticky přesměrováni na stránky Vaší banky, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Tato platba je běžně připsána na náš účet během několika minut.

GE Money Bank Převod GE Money

Tento způsob úhrady je pouze pro klienty GE Money Bank. Po odeslání Vaší objednávky budete automaticky přesměrováni na stránky Vaší banky, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Pokud je platba uskutečněna do 18 hodin, je běžně připsána na náš účet během několika minut. Při uskutečnění platby po 18 hodině nebo o víkendu je platba uskutečna následující pracovní den.

Fio Banka Převod FIO

Tento způsob úhrady je pouze pro klienty Fio banky. Po odeslání Vaší objednávky budete automaticky přesměrováni na stránky Vaší banky, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Tato platba je běžně připsána na náš účet během několika minut.

Sberbank CZ Převod Sberbank

Tento způsob úhrady je pouze pro klienty Sberbank CZ. Po odeslání Vaší objednávky budete automaticky přesměrováni na stránky Vaší banky, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Pokud je platba uskutečněna do 18 hodin, je běžně připsána na náš účet během několika minut. Při uskutečnění platby po 18 hodině nebo o víkendu je platba uskutečna následující pracovní den.

PLATBA 24 poskytovaná Českou spořitelnou Platba 24

Tento způsob úhrady je pouze pro klienty České spořitelny. Po odeslání Vaší objednávky budete automaticky přesměrováni na stránky Vaší banky, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Tato platba je běžně připsána na náš účet během několika minut.

 

ČSOB platba 

Pokud máte účet u ČSOB je toto ten nejpohodlnější způsob jak zaplatit Vaši objednávku.

 

ERA - Poštovní spořitelna 

Zákazníci Poštovní spořitelny mohou také využít rychlé platby.