  • SR Osa předního náboje 15 mm SR Suntour 15AH2-100
  • Kola
    • Krosová
  • Elektrokola
    • Elektrosady
    • Servisní díly elektrokola
    • Elektrokola sleva
  • Komponenty
    • Brzdy
    • Dráty a niple
    • Duše, ventilky a tmely
    • Gripy a omotávky
    • Hlavová složení
    • Kazety a vícekolečka
    • Kliky a převodníky
      • Trojpřevodníky
      • Dvojpřevodníky
      • Jednopřevodníky
      • Kliky levé
      • Převodníky
      • Příslušenství
    • Komponenty BMX
    • Lanka a bowdeny
    • Náboje
    • Pedály
    • Pláště, galusky
    • Představce
    • Přehazovačky
    • Přesmykače
    • Ráfky a výplety
    • Rámy
    • Řazení
    • Řetězy
    • Řidítka
    • Sedla
    • Sedlové objímky
    • Sedlovky
    • Středové osy
    • Věnečky, kuličky a ložiska
    • Vidlice a tlumiče
  • Příslušenství
    • Baterie
    • Blatníky
    • Brašny a batohy
    • Computery
    • Dětské sedačky
    • GPS
    • Hustilky
    • Koše na nosiče a řidítka
    • Košíky a láhve
    • Nosiče
    • Osvětlení a refl. prvky
    • Pouzdra na telefony
    • Rohy
    • Stojánky
    • Zámky
    • Zrcátka
    • Zvonky a houkačky
    • Ostatní
  • Doplňky
    • Brýle
    • Čepice, čelenky, šátky
    • Chrániče
    • Knihy
    • Oblečení
    • Tretry
    • Ostatní
    • Pláštěnky
    • Přilby
    • Rukavice
  • Údržba a servis
    • Mazání
    • Čištění
    • Lepení a montpáky
    • Servisní nářadí do dílny
    • Nářadí na cesty
    • Montážní stojany
    • Stojany, nosiče a držáky
    • Spojovací materiál
  • Outlet
SR Suntour
cena s dph
Nedostupné
katalogové číslo 19767
koupit
sdílet emailem vytisknout hlídací pes
Porovnat
  • Popis
  • Dotazy
Pevná osa pro 15 mm náboje a vidlice. Varianta NON-BOOST, 15 x 100mm. Pevná osa bez rychloupínáku, určena pro vidlice XCM.
Dotazy mohou vkládat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Přihlásit / Registrovat
zobrazit zboží k porovnání 5
Zrušit
Duše 26 x 2,25-2,60 (559-57/66) MTB 26 Wide AV40 Hartex
Olejová patrona teleskopické sedlovky Spec Soil 125 mm
Pedály Reverse Black ONE Black / Red
Plášť 2 1/4 - 19 Kára Rubena
Rám elektrokolo Cross 28" Matto MX-I rhyno gray 2021